Seytaş Markası
  • Malıköy Anadolu OSB Mahallesi, Anadolu OSB 6. Cadde No: 9, Sincan/Ankara

Seytaş MarkasıSEYTAŞ MAKİNA olarak imalat, proje ve işletmecilik alanlarındaki tecrübelerimizi ve şantiye deneyimimizi bir araya getirerek kurumsal olma yolunda sağlam adımlarla yol aldığımız makine üretim sektöründe firmamız; tecrübeli kadrosu ve modern teknik donanımıyla siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinizde ve yanındadır.

SEYTAŞ MAKİNA taş kırma, eleme, yıkama tesisleri ve hidrosiklon sistemleri imalatında Türkiye'nin önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Kalitesi ve işine verdiği önemle hem yurt içinde hem de yurt dışında kurduğu tesislerle hızla büyümeye devam etmektedir.

Firmamız, üretim aşamasında CE, ISO 9001:2008 uluslararası standartları uygulaması ve Kurulum sonrası servis için sürekli eğitimi sağlanan tecrübeli personel kadrosu ile kurulumunu yaptığı anahtar teslim tesis ağı sürekli artmaktadır.


Misyonumuz
Müşterilerimizin artan taleplerine cevap verebilmek, teknolojik gelişmelere öncü olmak ve nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.

Vizyonumuz
Verdiğimiz tüm hizmetlerde ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda marka olarak dünyanın önde gelen kuruluşlarıyla yarışmak.

Değerlerimiz
Toplum ve Müşteri Odaklılık
Üretkenlik
Çevreye Duyarlılık
Kaynak Yönetimi ve Verimlilik
Toplam Kalite Yönetimi
Yenilikçilik ve Yaratıcılık
Adalet ve Gerçekçilik

© 2016 Seytaş Makina. Tüm hakları saklıdır.